Nasze motto:
„Cała przyjemność po Waszej stronie”.

 

Firma „Horus” rozpoczęła swoją działalność w roku 2001. Początkowo zajmowaliśmy się projektowaniem i wykańczaniem wnętrz, często poza granicami Polski.

 

Teraz, wykorzystując nasze dotychczasowe bogate doświadczenia, chcemy zaproponować wyjątkowe jakościowo fronty i blaty meblowe, powstałe na bazie lakieru, forniru i drewna. Lata doświadczeń w branży meblowej, wyczuliły nas na oczekiwania klientów,
zarówno w kwestii konstrukcji samej usługi, jak i finalnego produktu. Znamy i rozumiemy najnowsze trendy, wiemy w jaką stronę branża meblowa obecnie zmierza, a co najważniejsze – potrafimy to w naszej codziennej pracy wykorzystać.

 

Elastyczne metody działania powodują, że możemy sprostać praktycznie każdemu wyzwaniu – także bardzo nietypowemu czy skomplikowanemu. Nie zamykamy się „z góry” na żadne możliwości. Nasza oferta jest jedną z najpełniejszych i najciekawszych na rynku. To co nas wyróżnia spośród konkurencji, to indywidualne podejście do każdego zamówienia. Pełna techniczna konsultacja gwarantuje, że ostatecznie klient otrzyma produkt o jakim marzył.

 

Dzięki restrykcyjnie przestrzeganym procedurom produkcyjnym i jakościowym oraz najlepszym dostępnym na rynku komponentom, uzyskaliśmy produkt niemal doskonały, którym teraz chcemy się z Państwem podzielić.

 

W świecie lakieru i forniru nie mamy sobie równych. Wystarczy spróbować – nie zawiedziecie się i na pewno do nas wrócicie. Według najnowszych badań każdy z nas spędza w kuchni średnio kilka godzin dziennie. My sprawimy, że w niej zamieszkacie. Serdecznie zapraszamy!